PRODUKCJA NA PODSTAWIE POWIERZONEGO PROJEKTU

Tworzymy niepowtarzalne wnętrza na podstawie
projektów wnętrz.

Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji mebli i wyposażenia pod klucz. Własny dział konstruktorski, kunszt rzemiosła naszych pracowników oraz zaawansowana technologicznie linia produkcyjna stwarza nieograniczone możliwości.

Każdy etap naszego projektu to dbałość o najmniejszy szczegół, a dedykowany kierownik projektu zadba, aby cała inwestycja przebiegała sprawnie z zachowaniem uzgodnionych terminów. Tworząc wyjątkowe meble i dekoracje z naszymi klientami wytyczamy nowe trendy wzornicze oraz przekraczamy kolejne bariery podejmując się kreatywnych i trudnych projektów.

 

Dzięki własnej linii produkcyjnej wyposażonej w najnowszą technologię oraz doświadczonemu zespołowi rzemieślników tworzymy nowoczesne i wysokiej jakości kuchnie na wymiar, garderoby, meble tapicerowane oraz pozostałe wyposażenie nowoczesnych domów i mieszkań. Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną stworzyć luksusową i nowoczesną przestrzeń, a meble indywidualne tworzone przez ATEPAA HOME umożliwiają realizację najśmielszych projektów.

Zapraszamy do współpracy!

Kuchnie na wymiar z innego wymiaru.

Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.
Meble kuchenne na zamówienie od ATEPAA HOME pozwalają oderwać się od przyjętych schematów i dają możliwość stworzenia indywidualnej, ekskluzywnej zabudowy.

Sypialnie z twoich snów

Sypialnie na wymiar i według indywidualnego projektu umożliwiają idealne dopasowanie się nie tylko do panujących w pomieszczeniu warunków, ale i indywidualnych potrzeb domowników.
Zawsze kładziemy nacisk aby nasze meble i rozwiązania tworzone były w ścisłej współpracy z klientem i architektem.

Meble do salonu czyli do życia.

Nowoczesne koncepcje łączą w unikalny i najlepszy sposób dla danego pomieszczenia wymagania w zakresie funkcjonalności, ergonomii oraz estetyki. Wierzymy bowiem, że przemyślane wnętrza zapewniają komfort i przyjemność przebywania na co dzień.

Meble tapicerowane, które chcesz przytulić.

Przestrzeń do relaksu, pracy, do zabawy czy dla swoich gości. Dzięki meblom tapicerowanym wyprodukowanym na zamówienie przez najlepszych tapicerów otrzymasz mebel, który nie tylko czaruje swoim wyglądem, ale stanie się również najlepszym przyjacielem.

Garderoby, które uporządkują twoje życie.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nowoczesne meble i zabudowy do garderoby. Ponadto pomagamy klientom nadać konfiguracją ich mebli osobisty charakter. Dzieje się tak dzięki kompleksowej usłudze doradztwa – projektanta i konstruktora, z której skorzystać mogą w naszym salonie jak również w zakładzie produkcyjnym.

Meble Łazienkowe. Ty zadbaj o siebie a my zadbamy o resztę.

Meble powinny pasować do osobowości i stylu życia naszych klientów. Dlatego nasza produkcja daje nieskończone możliwości modyfikacji pod względem konstrukcji, rozmiaru, koloru czy materiału. Takie rozwiązania oferujemy dzięki temu, że posiadamy własne zakłady produkcyjne, a w naszym showroomie znajduje się niezrównana gama materiałów, płyt dekoracyjnych oraz tkanin tapicerskich.

Projekty nad którymi aktualnie pracujemy

okaldziny scienne atepaa cropped.jpg

Luksusowa Willa

Wnętrza premium w wyjątkowych i niepowtarzalnym domu.

okladziny panele scienne ryflowane fornir.jpg

Klinika Medyczna

Wyjątkowy i niezwykle wymagający projekt
okladziny scinne lamele hotel.jpg

Hotel w górach

Nowoczesność i tradycja w jednym.